Chanel Chance Eau de Parfum (Шанель Шанс еу де парфум)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2785
4 450 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Chance Eau de Parfum (Шанель Шанс еу де парфум) тестер   

Chanel Chance (Шанель Шанс) - парфум вельми нетривіальний, базові ноти в ньому виражені яскравими і соковитими квітковими акцентами. Основна аудиторія - це жінки, які сприймають легкі натуральні мотиви як щось близьке до свого характеру і до своєї індивідуальності. Що стосується самого аромату, то він може бути описаний як легкий, завзятий і навіть трохи дражливий. До його складу входить велика кількість квіток, таких як жасмин, а також цитруси, ірис, і пачулі, яка надає йому особливої сексуальності.

 

  Цитрусові та рослинні ноти надають запаху легкий і приємний відтінок зелені. Якщо говорити про це загалом, то аромат можна порівняти з ледь відчутним нічним вітром у розкішних садах. Незважаючи на те, що парфуми Chanel Chance (Шанель Шанс) є доволі легкими та ніжними, водночас вони мають дивовижну стійкість, надовго зберігаються, і при цьому ніякої зайвої нав'язливості тут ви знайти не зможете. Аромат може чудово підійти для теплої пори року, оскільки він має дивовижний невловимий шлейф. Розкривається він не відразу, а поступово, тому найповніше відчути його можна під час тривалого користування.


Купити парфуми Chanel Chance (Шанель Шанс) - значить дати можливість відкрити в собі нові грані, підкреслити свої найкращі сторони і створити той імідж, який вам необхідний з урахуванням вашої індивідуальності. Це саме те рішення, яке перевірене мільйонами жінок і вже давно вважається класикою, а значить, і ви сміливо можете зупинити свій вибір саме на цьому ароматі.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   ананас, гіацинт, ірис, пачулі, рожевий перець

Конечная нота    —   ваніль, ветивер

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок