Dolce & Gabbana The One Rose (Дольче і Габбана Зе Ван Роуз)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2834
3 560 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Dolce & Gabbana The One Rose (Дольче і Габбана Зе Ван Роуз) тестер

Аромат Dolce & Gabbana Rose The One (Дольче Габбана Роуз Зе Ван) занурює в ніжні рожеві пелюстки. Він злегка томний, але не нав'язливий і повітряний. Парфуми розкривають суть жіночності, говорячи мовою найніжнішої квітки троянди. Він романтичний і п'янкий. Rose The One - це визнання могутності жіночої краси і зізнання їй у коханні. Симфонія запахів підкреслює всю природність власниці, дозволяючи їй бути самою собою, немов наодинці з власним "я". Парфуми стали відображенням моменту свободи і розкріпачення, легкості та витонченості. Саме в цю мить розумієш всю принадність усамітнення і насолоджуєшся первозданністю тиші.

 

Dolce & Gabbana Rose The One (Дольче Габбана Роуз Зе Ван) передає характер і темперамент жінки, все розповідаючи за неї. Він повітряний, але вкрадливий і безмірно ніжний. Власниця заповітного флакона від Дольче з легкістю зможе приховати свою ділову владність і залишитися слабкою жінкою, яка чекає, щоб її захистили. Ідеальний варіант для ділової леді, яка жадає заступництва сильного чоловіка. Це присвята всім сучасним Мерилін Монро, прекрасним, загадковим, елегантним і неймовірно жіночним, як найкрасивіша квітка троянда. Будь-яка жінка прекрасна і неповторна, а цей аромат підкреслить всі її переваги. Дизайнерський дует вклав у своє творіння весь спектр емоцій, які викликає образ жінки. Сучасні леді часто приховують свою жіночність, віддаючи перевагу кар'єрним іграм. Легкий запах чарівних троянд покликаний розбудити бажання переключитися на романтичний лад і згадати про своє справжнє призначення - зводити з розуму.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   грейпфрут, конвалія, мандарин, троянда, чорна смородина

Конечная нота    —   ваніль, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок