Lanvin Marry Me (Ланвін Меррі Мі) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2948
1 590 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Lanvin Marry Me (Ланвін Меррі Мі) тестер 

  Lanvin Marry Me (Ланвін Меррі Мі) - аромат знайомства і любові, романтичні та чуттєві. Парфуми призначені для тих, хто віддає себе захопленням, коханню, єдності, здійсненням бажань. Цей інтуїтивний і безсоромно прямий аромат говорить без страху: "Виходь за мене заміж!"

 

  Аромат Lanvin Marry Me (Ланвін Меррі Мі) є вступною строфою любовної поеми, що складена з цитрусового ігристого сяйва акорду апельсина гіркого з Тунісу, що вишукано гармонує з фруктовою солодкістю персика білого, привабливістю чуттєвої фрезії та ніжною, немов обійми коханого зеленою свіжістю чаю жасминового. Ідилія п'янка квіткового "серця" наповнюється бажанням і мрією, як проникливо прекрасне зізнання в коханні. Букет квітів білих і фруктів поспішає опинитися в палких обіймах акорду фінального Lanvin Marry Me!, який побудований на поєднанні сексуальних нот кедра благородного, амбри розкішної і шовковистого мускусу.

 

  Форма пляшки скляної сучасна і має вигляд краватки-метелика, таким чином, підкреслює оригінальність аромату жіночного. Перлиною декору вишуканого є атласний грайливий бантик кольору фуксії, що закріплений на шийці флакона. Яскравий напис "Marry Me!", виконаний рукописним шрифтом, додає легкості, невимушеності, кокетування та пустощів дизайну.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   біла фрезія, гіркий апельсин, персик

Конечная нота    —   амбра, вірджинійський кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок