Chanel Chance Eau Tendre (Шанель Шанс Еу Тендр)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2791
4 560 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Chance Eau Tendre (Шанель Шанс Еу Тендр) тестер 

Chanel Chance Eau Tendre (Шанель Шанс Еу Тендр) - фруктово-квіткова інтерпретація знаменитого аромату Chance, виконана в романтичних рожевих відтінках. Легша і делікатніша версія нагадує примарний флер раннього паризького ранку, що торжествує народження нового дня. П'янке ранкове повітря виткане із сотні найрізноманітніших ароматів, змішаних один з одним в єдину, апетитну композицію: тут і солодкі запахи маленьких пекарень, і запаморочливий серпанок затишних кав'ярень, і соковита зелень садів і парків. Завдяки своєму ніжному і легкому аромату, сповненому свіжості й романтичності, він ідеально підійде для молодої рішучої дівчини, яка любить ширяти в хмарах, але може бути також серйозною і рішучою. Привабливий запах цих парфумів нагадує свіжість сонця, що сходить, наповнене безліччю різноманітних чарівних ароматів, що створюють разом оригінальну і ледь вловиму композицію, яка дає змогу відчути початок нового дня. Зворушливу фігурку тендітної дівчини видно в одному з відчинених вікон. Ось вона визирає з вікна, і розкриває обійми назустріч ранку...

Chanel Chance Eau Tendre (Шанель Шанс Еу Тендр) - незважаючи на свою молодість, вже сміливо можна прирівнювати до розряду класичних весняних ароматів, які створюють для того, щоб наповнювати кожен день жінки щастям, ароматом весняних квітів і легким подихом теплого вітерцю, який злегка розвиває волосся і приємно пестить шкіру. Chanel Chance Eau Tendre - це аромат молодості та чистоти, ніжності й натхнення, ледь відчутної чуттєвості, яка поки що не проявляє себе відкрито, та безмежної романтичності, яка змушує мріяти про щастя й вірити в існування величезного кохання, що обов'язково почнеться дуже скоро й ніколи не закінчиться.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   айва, грейпфрут

Конечная нота    —   амбра, вірджинійський кедр, ірис, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок