Dolce & Gabbana 3 L`Imperatrice ТЕСТЕР

Відкласти
Порівняти
Артикул:2836
1 850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Dolce & Gabbana 3 L`Imperatrice (Дольче Габбана 3 Імператриця) тестер 

  Презентація цього парфуму була воістину чудовою: горда кінодіва Наомі Кемпбелл уособлювала третю карту загадкових Таро, під якою ховався дивовижний аромат Dolce & Gabbana 3 L`Imperatrice (Дольче Габбана 3 Імператриця). Таке гордовите уявлення дало багатьом прихильницям дещо перебільшену картину про філософію туалетної води: багатьом парфум здався настільки екзотичним, що перед його наполегливим впливом схиляли голови навіть суворі чоловіки.

 

  Чарівна сила всемогутньої Імператриці, образ якої став символом туалетної води, закладена не в грубому примусі, а в оманливій звабливості, що огортає непомітно. Так діє і Dolce & Gabbana 3 L'imperatrice: полонить ніжно і надовго, чим заслуговує на звання найкращого супутника для молодої дівчини. Філософія цього парфуму криється в оригінальному поєднанні загадкових дарів екзотичної природи зі звичними фруктово-квітковими поєднаннями. Тому типова спокусниця, яка обрала Dolce & Gabbana 3 L'imperatrice девізом свого життя хоча б на один день, притягує представників протилежної статі з подвійною силою. З одного боку, хоробрі чоловіки мріють розкрити таємниці ніжної красуні, яка огортає їх таємничими флюїдами. Але з іншого боку, від неї виходять настільки знайомі мотиви, що не попастися на їхню чарівність просто неможливо.


Верхні ноти, багаті соковитими екзотичними фруктами, і серце, наповнене яскравими рожевими квітами, змінюються апетитними базовими нотами мускусу. П'янке, збудливе відчуття від аромату досягається завдяки апетитній суміші кавуна і ківі укупі з драматизмом рожевого цикламена. Шалений, яскравий і неймовірно привабливий.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   ківі, ревінь, рожевий перець

Конечная нота    —   лимонне дерево, мускус, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок