Escentric Molecules The Beautiful Mind Volume 2 Precision & Grace тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2856
4 900 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Escentric Molecules The Beautiful Mind Volume 2 Precision & Grace тестер

Precision & Grace був випущений у 2015 році компанією The Beautiful Mind Series як унісекс-парфум із квітково-фруктовою композицією. Автором-творцем виступив парфумерний майстер Геза Шоєн.

 

Новинка присвячується граціозній балерині Поліні Семеновій, яка спромоглася заворожити автора своїм талантом. Її невловимі рухи, об'єднані немов у повітряний політ, були втілені в витончений та вишуканий аромат. Парфум став уособленням талановитої, чарівної, легкої та граціозної жінки.

 

На початку композиції Precision & Grace із колекції The Beautiful Mind Series звучить груша та дзвінкий, пікантний рожевий перець. Центральні ноти розкриваються мімозою, фрезією, жасмином самбак, сливою та османтусом. Завершується симфонія акордами сандалу та мускусу.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   груша, рожевий перець

Конечная нота    —   мускус, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок