Armani Black Code

Відкласти
Порівняти
Артикул:2872
3 700 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Armani Black Code тестер  

Armani Black Code - це оригінальний чоловічий аромат, насичений деревними і цитрусовими ароматами, з легким вкрапленням нот східних прянощів. Це переплетення ароматів увійшло як у початкові ноти, що складаються з вишуканого поєднання лимона і бергамота, так і в основу всієї композиції, у складі якої присутні квіти оливи і анісове насіння. Усе разом - це свіжий аромат парфумів, у якому присутні елементи розкоші та елегантні манери його власника. Цей аромат є унікальною відмінністю успішного чоловіка, адже запах східних прянощів спонукає в жінках бажання, що не може не позначитися на самооцінці, а згодом і в зовнішності власника Black Code.

  Флакон парфумів виконаний у стриманому чоловічому стилі - це чорний лакований флакон, який деякою мірою нагадує дизайн парфумів Armani Mania. Створений 2004 року, аромат одразу ж знайшов своїх шанувальників, до того ж не тільки в середовищі чоловіків, а й жінок, які із задоволенням беруть цей аромат для своїх чоловіків. 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, вода, лимон

Конечная нота    —   боби тонка, гваякове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок