Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo

Відкласти
Порівняти
Артикул:2875
4 200 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Тестер Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo

Океан - стихія, мощі якої немає рівних. Буйні хвилі змітають все на своєму шляху: зупинити їх не можуть ні скелі, ні рифи. Саме такий непохитний характер має чоловік, якому адресована нова парфумерна композиція Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo. Його сталевому характеру заздрять багато: він йде життям з високо піднятою головою, йому не страшні перешкоди, він завжди домагається поставлених цілей.

 

Представлена туалетна вода є неординарною фужерною симфонією, в якій головне місце відведено морським мотивам. Початкові ноти буяють морськими номами, вишукано підкресленими терпкістю бергамоту. У серці палає пряна герань в оточенні ароматної хмари з розмарину та шавлії. Завершують композицію благородні акорди, у яких чільне місце відведено пачулі та ладану. Цей шлейф довго витатиме у хмарі, нагадуючи про справжнього чоловіка з бездоганним смаком!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, морські ноти

Конечная нота    —   ладан, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок