Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau de Toilette (Живанші Енж Про Демон Ле Сікрет)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2884
2 430 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Туалетна вода - тестер Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau de Toilette (Живанші Енж Про Демон Ле Сікрет)

2013-го колекція Ange Ou Demon поповнилася новим виданням - Ange Ou Demon Le Secret Eau de Toilette.

 

Це приваблива туалетна вода, що спокушає своєю таємничістю. Вона є ніжною та хвилюючою варіацією оригінального аромату Ange Ou Demon.

 

Представницям прекрасної половини людства дали шанс пізнати, які вони є насправді: безневинні та елегантні ангели чи пристрасні демони, що спричиняють сум'яття. У парфумі гармонійно поєднуються дві протилежності, змінюючи одне одного.

 

Інтригуючий Le Secret покликаний відображати справжню сутність своєї власниці. Красуня, яка вибирає такий аромат, вміє бути різною: або таємничою рок-леді, або ніжною і беззахисною дитиною. Тим часом вона завжди тендітна і ніжна, харизматична, незалежна і сильна.

 

Ange Ou Demon Le Secret Eau de Toilette – це квітково-фруктово-шипрова композиція. Вона відкривається солодким ароматом карамелізованих яблук. Ніжне та елегантне квіткове серце включає троянду та жасминовий чай, а чуттєва шипрова база складається з пачулі та мускусу.

Флакон зберіг краплеподібну форму своїх попередників, але відрізняється від них сонячним золотисто-жовтим кольором.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   червоне яблуко, цукор

Конечная нота    —   білий мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок