Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2902
3 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette тестер

Коли юна особа дозволяє собі використовувати туалетну воду Gucci Flora by Gucci, вона однозначно прагне підкреслити властиву їй невимушеність, легкість, зухвалість, які властиві лише впевненим у собі дівчатам.

 

Присутність красуні троянди в загальному букеті аромату сповнює його пристрастю. Однак починається все з півонії, квітки-символу весни, що вважається одним із найсильніших афродизіаків. Саме завдяки йому з маленької іскри спалахує вогонь, що обпалює чуттєвістю і підносить на мовах свого полум'я найсміливіші бажання. Щоб не втратити голову, суворий східний османтус намагається зменшити запал вогню прохолодним подихом легкого вітерця. Живильний сік південних плодів цитрусів таїть у собі прихований потенціал спокуси, який відкривається разом із пачулями, шикарними, стійкими та феєрично чудовими.

 

Ніжний сандал сприяє створенню довгограючого шлейфу, що нагадує фату нареченої, такого ж невагомого, прозорого і чистого.

 

В обігу з: 2009

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   півонія, цитруси

Конечная нота    —   пачулі, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок