Gucci Rush-2 тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2905
2 500 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci Rush-2 тестер

Увага людей завжди привертає щось особливе, незвичайне. Тому популярністю у сильної статі користуються жінки, які поєднують у собі найчастіше протилежні якості. Мінливість і безпосередність, жіноча непередбачуваність – головні мотиви аромату Gucci Rush 2.

 

Його творці змогли поєднати в одному флаконі легкі квіткові відтінки та солодкувато-терпкі ноти мускусу та моху. Прозорість і ніжність, інтрига і принадна таємниця, лід і полум'я – єдність протилежностей Gucci Rush 2, яка припаде до смаку чуттєвим леді з зухвалою душею.

 

Легкість Gucci Rush 2 дозволяє використовувати аромат вдень, а завдяки його оригінальній квітково-терпкуватій композиції успіх серед клубних красенів вам забезпечений!

 

Використовуйте тестер для знайомства з Gucci Rush 2, якщо вам важливіше внутрішній зміст, а не гламурна упаковка.

 

Gucci Rush 2 випущений 2001. Парфумер: Michel Almairac.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   конвалія, нарцис, пальмове дерево

Конечная нота    —   дубовий мох, мускус, чорна смородина

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок