Gucci Guilty Black Pour Femme (Гучі Гілті Блек Пур Фем) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2906
0 грн.
Під замовлення
Знайшли дешевше?

Gucci Guilty Black Pour Femme (Гучі Гілті Блек Пур Фем) тестер

Подолання своїх страхів може принести неймовірне задоволення. Зробіть те, чого завжди боялися і так хотіли, довіртеся своїм інстинктам. Вони ніколи не брешуть, часом шокують і лякають, але тільки так можна пізнати справжній смак життя. У кожній жінці спить неприборкана пристрасть. Чи варто стримувати себе, якщо це і є ваше істинне Я? З Gucci Guilty Black Pour Femme у вас немає іншого вибору, крім як робити те, що велить серце.

 

Східний аромат Black Pour Femme – це квінтесенція чуттєвих нот фіалки, переливів білої лілії та солодких фруктових відтінків. Завершується феєрія пряними акордами пачулів та амбри. Не варто чекати на зміни в житті, Gucci Guilty Black Pour Femme пропонує негайно здійснити їх самостійно. Нагородою за сміливість стануть вогники у ваших очах і п'янке почуття свободи.

 

В обігу з: 2013

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   червоні ягоди, рожевий перець

Конечная нота    —   амбра, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок