Versace Crystal Noir (Версаче Кристал Нуар) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:3000
3 600 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Versace Crystal Noir (Версаче Кристал Нуар) тестер


Це парфум зі світу Високої Моди. Розкішний, незрівнянний, блискучий. Не дарма його назвали "Чорний кристал", в ньому таїться секрет, який ніхто ще не зумів розкрити, зате багато чоловіків поранили об нього своє серце. Це секрет чуттєвої, пристрасної, безмежно впевненої в собі молодої жінки. Аромат Versace Crystal Noir (Версаче Кристал Нуар) дозволяє його власниці зануритися в цікавий світ, заповнений жіночністю і витонченістю, яку впору зустріти лише в колекціях від Versace.


Жінці, що випромінює аромат Versace Crystal Noir (Версаче Кристал Нуар), будь-який чоловік готовий навічно вручити свої серце і душу, нічого не вимагаючи натомість. Цей дражливий і фантастичний аромат грає тисячами граней і відтінків на шкірі власниці, засліплюючи оточуючих ореолом ексклюзивності і якоїсь егоїстичності господині. Чудовий квітково-східний аромат композиції з вираженими в ньому нотами гарденії та амбри нагадує коштовність, яка абсолютно природно зливається зі шкірою своєї власниці. Аромат м'яко і невимушено занурює оточуючих у світ інтриг жіночності та витонченості. Початкові ноти аромату композиції складені із співзвуччя запахів квіток апельсина, туберози та альдегідів. Поступово розкриваючись, аромат наповнюється нотами грейпфрута і вишні. Шлейф аромату зібраний із запахів амбри, кокоса, гарденії.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   альдегіди, апельсиновий цвіт, тубероза

Конечная нота    —   грейпфрут, мускус, сандал, квітуча вишня

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок