Yves Saint Laurent L "Homme (Ів Сен Лоран Ель Хом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:3012
3 150 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Yves Saint Laurent L "Homme (Ів Сен Лоран Ель Хом) тестер


Аромат L`Homme створений для привабливого чоловіка з унікальним стилем, побудованим на харизмі, ініціативності та чуттєвості. L`Homme - це досконалий баланс між первісною силою і сучасними цінностями, мужністю і витонченістю. L`Homme - це дивовижне поєднання індустріальності та розкоші. Свіжа деревна композиція побудована на грі контрастів і залишає після себе магнетичний, чуттєвий шлейф. Аромат починається свіжими іскристими нотами бергамота. У "серці" розкривається елегантний і сучасний характер квіткових і пряних відтінків, а деревно-амброва "база" надає аромату глибокої мужньої сили. Інтенсивна, харизматична свіжість китайського імбиру контрастує з потужністю "серця" з базиліку та насиченою і сексуальною "базою" з деревини кедра.

"YSL повертається на ринок чоловічих парфумів. Ми хочемо відновити колишній рівень динаміки в цій сфері," - зазначив Jean-Denis Voin, представник Yves Saint Laurent Parfums.


Рік випуску: 2006


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   імбир, ялівець, сандалове дерево

Конечная нота    —   абрикос, боби тонка, ветивер, кедр, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок