Yves Saint Laurent L'homme Sport (Ів Сен Лоран Ель Хом Спорт) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:3015
3 150 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Yves Saint Laurent L'homme Sport (Ів Сен Лоран Ель Хом Спорт) тестер    


  Ігристий і свіжий деревно-фужерний парфум Ів Сент Лоран Ель Хомме Спорт натхненний літнім спортивним святом на честь краси, молодості та енергії. Герой цього чудового свята, відповідно до задуму парфумерів відомої лінії Yves Saint Laurent, - наш сучасник, який присвятив своє життя руху і спорту.


  Тоді як вибухова енергія "стрімкого" аромату передана початковими динамічними цитрусовими відтінками та деревними співзвуччями серця, його пристрасть і чуттєвість гармонійно проявляються в теплій ятарній базі. 100 мілілітрів літнього оптимістичного міксу пофарбовані в дуже модний салатний колір, причому концентрація парфумів Ів Сен Лоран Ель Хом - туалетна вода.


  Флакон L'Homme Sport має такий самий вигляд, як скляні вбрання всіх композицій з колекції L'Homme, яка стартувала 2006 року чоловічим коктейлем Yves Saint Laurent L'Homme.

Рік випуску 2014


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   цитруси

Конечная нота    —   амбра

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок