Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme (Ла Нуіт де Ель Хом) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:3014
2 890 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme (Ла Нуіт де Ель Хом) тестер    


  Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme - вечірній аромат, призначений для побачень. Парфумери будинку Yves Saint Laurent задумували La Nuit de l'Homme як аромат спокушання, що дозволяє легко пройти стадію від легкого флірту до серйозної спокуси. Він паморочить голову жінкам, огортаючи чоловіків аурою привабливості. Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme - чоловічий аромат для цінителів жінок.

Він побудований на постійній грі контрастів, ці парфуми триматимуть свого власника на межі безтурботного яскравого флірту і вмілої спокусливої спокуси. La Nuit de L`Homme - це значить дати свободу почуттям і емоціям, це пристрасті, розжарені до межі. У складі парфумерної композиції кардамон, бергамот, ветивер, лаванда, кумарин і кедр.


Привід: Денні, Повсякденні

Тип аромату: Деревний

Рік випуску: 2009

Початкові ноти: Бергамот, Кардамон

Ноти "серця": Кедрове дерево, Лаванда

Кінцеві ноти: Ветивер


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, кардамон

Конечная нота    —   ветівер

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок