Armani Code pour Homme

Відкласти
Порівняти
Артикул:2869
3 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?
Armani Code pour Homme (Армані Код пур Хом) тестер
  Ароматна симфонія Armani Code містить секретний код карколомної сексуальності та ідеальну формулу зваблювання.
  Композиція Armani Code немов дихає елегантністю і неповторним стилем, вона призначена для сильних і впевнених чоловіків, що йдуть в ногу з часом і живуть насиченим, повним життям.
Розкішний аромат був створений ще в далекому 2004 році і встиг обзавестися величезною армією шанувальників. Вони гідно оцінили найкращі якості парфумів Armani Code - їхню унікальну яскравість, приголомшливий магнетизм, запаморочливу чуттєвість і енергійну свіжість. 
  Якщо істинний джентльмен і ці парфуми зустрінуться - то їх уже ніщо не розлучить. Різноманітні флакони з привабливими рідинами в парфумерних магазинах поступаються в боротьбі з Armani Code Pour Homme.
Будь-яка жінка буде зачарована ідеальним переплетенням відтінків і коханого чоловіка, оповитого ароматом від чарівника Армані, впізнає серед багатьох навіть із закритими очима. 
  Сам володар парфумерного шедевра не зможе розлучитися з ним, оскільки почуватиметься незатишно без приголомшливої аури, яка так і промениться, варто тільки випустити її з лаконічного орієнтального флакончика.
TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, лимон

Конечная нота    —   бакаутове дерево, шкіра, тютюн

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок