Trussardi Delicate Rose (Труссарді Делікат Роуз)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2654
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Trussardi Delicate Rose (Труссарді Делікат Роуз)

Новий парфум Trussardi Delicate Rose - це ніжний чарівний аромат, за першого знайомства з яким осіння нудьга зникає вмить, з'являється дивовижно легкий настрій і передчуття того, що весна вже зовсім-зовсім близько.

 

Аромат створений відомим парфумером Наталі Лорсон, а обличчям рекламної компанії стала польська модель Аня Рубік.

 

Парфумерна композиція, жіночна та енергійна, селектована так, щоб привнести в аромат сучасний характер з чуттєвими та жіночними відтінками. Флакон зроблений з напівпрозорого скла ніжного рожевого кольору, нагорі красується позолочена кришечка з фірмовим логотипом Trussardi.

 

Delicate Rose належить до квітково-фруктової групи ароматів. Парфумерна композиція відкривається енергійними і зухвалими нотами бамбука, кумквата і юзу (цитрусові). У серці аромат стає делікатнішим із ніжними нотками яблука, квіток троянди, жасмину і лотоса. Фінальний штрих і чарівний шлейф парфуму додає гра базових нот сандалового дерева, кедра, деревини та мускусу.

 

Новий аромат Trussardi Delicate Rose допоможе вам знайти веселий і енергійний настрій своїм наївним і легким звучанням, незважаючи на холод довгих зимових місяців.

 

Ідеально підходить романтичним і мрійливим натурам.

Начальная нота    —   бамбук, кумкват, юзу

Конечная нота    —   деревні ноти, кедр, мускус, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок