Givenchy Pour Homme (Живанші Пур Хоум) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2886
2 800 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Givenchy Pour Homme (Живанші Пур Хоум) тестер

  Чоловік, який набуває чудового парфуму Givenchy Pour Homme (Живанші Пур Хоум), повинен володіти справді бездоганним смаком і вродженим почуттям стилю. Він ніколи не робить непоправних відв'язних вчинків, не робить поспішних висновків і не висловлює різких одіозних суджень. Стриманість і елегантність - ось та потужна зброя, за допомогою якої сильна стать у всі часи зачаровувала прекрасних жінок. І Givenchy Pour Homme дає унікальну нагоду своєму власнику пустити арсенал у справжню справу! Стильний парфум настільки чарівний, що подобається практично всім, незалежно від статі та віку! Його можна сміливо дарувати як коханим чоловікам, так і колегам по роботі.

 

   Істинно аристократичний аромат Givenchy Pour Homme (Живанші Пур Хоум) відкривається привабливим і стриманим, що викликає захоплення акордом витонченої свіжості. М'який цитрусовий відтінок мандарину з'єднується гіркуватим і різким грейпфрутом у поєднанні з теплим та гостро-пряним коріандром. Серце сповнене дуетом мужності. Дерев'яний землістий ветивер балансує з лавандою, яка надає аромату бальзамічними солодкими відтінками з легкою колкістю і фруктовою чарівністю. Шлейф наповнений шикарним і чарівним кедром і смолами лабдануму, розкриваючись солодкою та м'якою глибиною композиції аромату. Мужній і надзвичайно спокусливий, він проникає в саму душу і серце будь-якої сучасної жінки, яка мріє про шляхетного принца, залишаючись там надовго, якщо не назавжди!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   грейпфрут, коріандр (кінза), мандарин, фіалка

Конечная нота    —   білий кедр, лабданум

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок