Gucci by Gucci Pour Homme (Гуччі Бай Гуччі Пур Хом) Тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2896
3 360 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci by Gucci Pour Homme (Гуччі Бай Гуччі Пур Хом) Тестер

   Gucci by Gucci Pour Homme - один з найбільш мужніх і благородних ароматів, в загадковому серпанку якого захоче потонути будь-яка жінка. Цей французький парфум складений тим стильних представників сильної половини людства, які усвідомлюють, як багато у світі вирішує бездоганний зовнішній вигляд. Саме сяйво цього аромату здатне надати навіть звичайному повсякденному образу елегантності, тому чоловік, який вибрав цей парфум, у його серпанку завжди почуватиметься неперевершено.

 

   Цей вишуканий запах шипро відкривається іскристими і енергійними акордами бергамота, пом'якшеними благородними нотами кипарису і м'якими акцентами фіалки. У ноті «серця» Гуччі Бай Гуччі Пур Хом гармонійно поєдналися терпкий тютюн і ніжний жасмин, що дозволило цьому парфуму звучати одночасно мужньо і чуттєво. Оксамитові акорди амбри та лаконічні ноти пачулей формують чарівний шлейф пропонованого аромату, який, ніби невидимий магніт, зробить вас центром уваги у будь-якому суспільстві.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, кипарис, фіалка

Конечная нота    —   амбра, пачулі, елемі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок