Gucci Guilty women (Гучі Гілті Вумен) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2898
3 200 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci Guilty women (Гучі Гілті Вумен) тестер

   Молода, смілива, рішуча жінка Gucci Guilty (Гучі Гілті) – це героїня нашого часу, красуня 21-го століття, що зачаровує всіх довкола. Те, як чудово вона тримається, просто сп'янює. Вона мешкає життя сповна, яскраво, з почуттям, ні про що не шкодуючи. Вчинки, які змусили б інших каятися в скоєному, лише розважають її, і вона насолоджується тим, що переступає межу дозволеного і чудово знає, яке задоволення може приносити почуття небезпеки. Вона сама творить свою долю, знає чого – і кого – вона хоче, і що їй потрібно зробити, щоб досягти мети. І чоловіки, яких вона обирає, насолоджуються кожної миті поряд з нею. Для цієї незвичайної особистості немає такого поняття, як «занадто».

 

   Gucci Guilty (Гучі Гілті) – це теплий аромат, що зачаровує зі східним характером і нотами квітів, що втілює радість життя і насолоди. Він привертає увагу іскрометними верхніми нотами мандарину, яскравими та по-сучасному прозорими, що відтіняють зухвалу, сміливу нотку рожевого перцю. Акорд серця утворений привабливими нотами бузку та герані, в які вплітається соковита нота персика, бархатиста, жіночна, трішки провокаційна. Нота пачулі, характерна для ароматів Gucci, відбиває силу цього аромату, а хтиве звучання амбри розкриває всю глибину жіночності.

 

   Жінка Гуччі Гілті смілива, яскрава, красива – саме втілення принципу «виграє той, хто дерзає». І вона неухильно слідує йому щоразу.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   мандарин, рожевий перець

Конечная нота    —   амбра, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок