Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 pour Elle Sparkling тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2939
1 450 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 pour Elle Sparkling тестер 

Божественний аромат для повітряної, легкої на підйом, скрізь успішної і волелюбної жінки. Солодкуватий фруктово-квітковий аромат допомагає розкрити її внутрішній світ - багатий, наповнений світлом, любов'ю і натхненням. Цій жінці підвладне змінити світ, зробити оточуючих добрішими, усміхненішими, позитивнішими. Їй не потрібно докладати для цього багато зусиль, цей дар підносить сама природа. 

 

Свіжий запах лісової ожини, червоного яблука, мандарина і пікантних спецій відкривають дивовижну композицію Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Sparkling. Ці аромати розкривають легені, дають змогу вдихнути на повні груди - ще, і ще... до запаморочення. 

 

Середні ноти - ніжні, привабливі, неповторні. Поєднання ароматів весняної конвалії, тістечка macaroons і солодкої цукрової вати приводять у цілковите захоплення. 

 

Завершують чудову композицію чуттєві східні аромати - ветивер, кашемірове дерево, мускус і пачулі, створюючи особливу ауру, що розташовує до знайомства і спілкування.  

 

Дата випуску: 2015

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   ожина, червоне яблуко, мандарин, спеції

Конечная нота    —   ветивер, кашемірове дерево, мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок