Lacoste Essential Sport (Лакост Ессеншіал Спорт) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2938
2 490 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Lacoste Essential Sport (Лакост Ессеншіал Спорт) тестер 

Який він, сучасний успішний чоловік? Чому він віддає перевагу, чим захоплюється? Такими питаннями задавалися парфумери, коли задумали новий аромат для Lacoste. І та ідея, яка їх відвідала при створенні Lacoste Essential Sport, дійсно вельми вдала. Сучасний чоловік любить спорт, енергію і стрімкість, віддає перевагу свободі, яка є тільки у птахів, що ширяють під хмарами. Тому новий аромат присвятили такому цікавому і незвичайному для нас виду спорту, як кайтсерфінг.  

 

У чому криється його секрет? Це і спроба зловити непокірний вітер, і стрімкий рух уперед без перешкод і обмежень, і прохолода бірюзових морських хвиль, якими легко ковзає дошка кайтсерфера. Але зовсім не обов'язково професійно займатися цим видом спорту для того, щоб отримати весь спектр відчуттів, які він дарує. Завдяки Lacoste всі вони вмістилися в одному маленькому флаконі туалетної води, наповненої унікальним ароматом Lacoste Essential Sport, що поєднує в собі і морську прохолоду, і невгамовну енергію, і стрімкість, притаманну сучасному чоловікові. 

 

Lacoste Essential Sport - це динамічний аромат для чоловіків, який дарує відчуття свободи. Композиція відкривається цитрусовим коктейлем, що складається з рожевого грейпфрута, бергамота і мандарина, і з найперших миттєвостей вражає своїм зарядом бадьорості та енергії. Поєднання пряного імбиру та насичених морських нот у "серці" надає прохолодної свіжості та створює відчуття занурення в океанську хвилю. Ці емоції доповнені чуттєвими, теплими і мужніми тонами ветівера, пачулі та мускусу, які переплітаються в шлейфі аромату.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю та стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, імбир, мандарин, рожевий грейпфрут

Конечная нота    —   амбра, білий мускус, ветивер, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок