Moschino Funny (Москіно Фанні) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2943
1 650 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Moschino Funny (Москіно Фанні) тестер

  З легкістю чудесного аромату Funny від Moschino зрівняється лише невагома хмаринка, що безтурботно пропливає в ясному небі. А з її яскравістю і багатогранністю постоїть поруч хіба що поцяткована всілякими фарбами художня палітра. Чудовий парфумерний коктейль увібрав у себе всю солодкість стиглих ягід і фруктів, м'якість пишних квітів і благородну стійкість дорогої деревини. 

 

  Першим інгредієнтом запашної страви є поєднання просоченого сонцем апельсина, червоної смородини і пікантної іскорки рожевого перцю. Наступна складова ароматної страви значно м'якша й тепліша: дует тонізуючого зеленого чаю та жасмину, що потопає в пелюстках півонії. 

 

  Завершенням парфумерної трапези стає сліпучий спалах дорогоцінного бурштину, що перетворюється на пронизливий і тонкий промінь кедрового дерева, вкритого шовковим мохом.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсин, червона смородина, рожевий перець

Конечная нота    —   деревина кедра, мох, бурштин

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок