Paco Rabanne 1 Million Intense (Пако Рабанн 1 Мільйон Інтенс) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2966
2 760 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Paco Rabanne 1 Million Intense (Пако Рабанн 1 Мільйон Інтенс) тестер


Це розкішна і шикарна, інтенсивна, глибока і яскрава версія знаменитих парфумів 1 Million, що стала символом чуттєвості і мужності, впевненості і стабільності, сили і багатства. 1 Million Intense обирають молоді, сміливі, харизматичні чоловіки, які впевнені у своїх можливостях і йдуть по життю з гордо піднятою головою.


Оформлення флакона туалетної води у вигляді масивного злитка золота залишили незмінним, а парфумерна композиція зазнала значних змін. Її зробили прянішою, наділивши східними мотивами, які надають певної чуттєвості. Так, спочатку проявляються свіжі нотки червоного мандарина, чорного перцю, кардамону, шафрану. Серцеві акорди абсолю троянди, кориці та неролі надають аромату теплоти й легкої солодкості. На завершення відчуваються біла шкіра з коренем ірису, пачулі з сандалом. Оскільки чудовий запах символізує собою багатство, владу, впевненість і королівську розкіш, він ідеальний для вечірніх бенкетів, презентацій, ділових зустрічей або розваг у нічних клубах.


Дата випуску: 2013


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсин, кардамон, перець, шафран, кориця, неролі, троянда, ірис,

Конечная нота    —    шкіра, пачулі, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок