Tom Ford Tobacco Vanille (Том Форд Табако Ваніле) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2990
7 210 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Tom Ford Tobacco Vanille (Том Форд Табако Ваніле) тестер


У 2007 році колекція парфумів "Private Blend" від відомого дизайнера Тома Форда поповнилася ароматом Tobacco Vanille, що однаково красиво розкривається на чоловіках і жінках. Контрастне поєднання ванільної солодкості та гіркої терпкості тютюну створює неповторну атмосферу аристократизму та вишуканості. Аромат викликає асоціації з елітним клубом Старого Світу, в якому збираються леді та джентльмени і ведуть світські бесіди, в повітрі витає аромат дорогих сигар і зеленого чаю.


Парфумована вода Tobacco Vanille належить до сімейства пряних східних ароматів. Композиція розкривається терпким звучанням листа тютюну в оточенні ароматних східних спецій. У серці парфумів букет наповнюється ніжною солодкістю ванілі та бобів тонка. Тютюновий шлейф набуває солодкувато-пряного запаху квітів тютюну і какао. Завершальний акорд складено зі шляхетних деревних нот і аромату сухофруктів, які обволікають теплом і дарують відчуття комфорту і затишку.


Дата випуску: 2007


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   листовий тютюн, спеції

Конечная нота    —   деревні ноти, сухофрукти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок