Versace Bright Crystal (Версаче Брайт Кристал) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2996
1 300 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Versace Bright Crystal (Версаче Брайт Кристал) тестер


Чуттєвість і розкіш, вишуканість і чарівність - все це втілилося у витонченому і жіночному ароматі Versace Bright Crystal (Версаче Брайт Кристал). Його фруктово-квіткова композиція звучить яскраво і барвисто, спокушаючи своєю багатогранністю і багатством відтінків, це всепоглинаюча пристрасть, кришталева прозорість, яскрава пишність, що огортає свою власницю легким серпанком спокуси і підкреслює її природну красу.


Це звабливий і розкішний аромат для жінки Versace, сильної та впевненої, і водночас дуже жіночної, чуттєвої та завжди ефектної. Для жінки, якій сподобається димка аромату, що огортає, з делікатними нотками яскравого і соковитого граната, "крижаної свіжості" і блискучого юзу. У серці аромату неперевершений за чистотою і розкішшю звучання акорд магнолії, півонії і квітів лотоса, а у фонових нотах - витончена чуттєвість і притягальна сила амбри, червоного дерева і мускусу. Розкішний і багато оформлений флакон навмисно простого силуету з елегантною прозорою кришкою, огранованою як діамант, підсилює привабливість делікатного вмісту.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   гранат, юзу

Конечная нота    —   мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок