Versace Yellow Diamond (Версаче Йеллов Даймонд) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:3005
2 700 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Versace Yellow Diamond (Версаче Йеллов Даймонд) тестер


 Ніжна дорогоцінна новинка Versace Yellow Diamond - туалетна вода для жіночої половини сучасного світу. Подібно до сонячного світла, жовтий алмаз, який гордо увінчує флакон парфумів, такий самий сяючий, яскравий та інтенсивний, як світло сонячних променів. Він зможе ідеально доповнити образ тієї жінки, яка одночасно добре ставиться і до простоти, і до розкоші.

 

Жінки, які придбали Версаче Елоу Даймонд, можуть розписатися в зухвалості, легкості та енергійності, але водночас нести чисту і благородну ауру, яку здатні подарувати тільки вишукані парфуми. Власницею топового аромату 2011 року може стати абсолютно будь-яка особа незалежно від віку і способу життя.


Туалетна вода здатна підняти свою власницю на вершину п'єдесталу життя, підвищити її рейтинг у суспільстві. Основними верхніми нотами в ароматі виступає лимон, неролі, груша і бергамот. "Серцева" композиція поєднує ніжні та солодкі квіти фрезії, мімози, латаття та флердоранж. Базову ноту втілили в собі дерево гуаяк, амбра і сандал.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, груша, лимон, неролі

Конечная нота    —   амбра, дерево гуаяк, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок