Versace Man Eau Fraiche (Версаче Мен О Фреш)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2689
1 370 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Versace Man Eau Fraiche (Версаче Мен О Фреш)

Versace Man Eau Fraiche - більш повітряна і легка варіація на тему аромату Versace Man, який полюбився всім, яка створена парфумерами іменитого бренда Versace 2006 року. Свіжа деревно-фруктова композиція парфумів користується відтоді величезною популярністю. Деякі чоловіки вважають туалетну воду повсякденною, інші відносять її до спортивного класу. Хтось навіть використовує цей аромат, коли необхідно справити враження на дівчину на романтичному побаченні. Прихильники Versace Man Eau Fraiche мають кожен свою думку з приводу цього аромату, проте всі вони відгукуються про нього виключно захоплено.

 

Елегантність і шик - це перші асоціації, які виникають при згадці назви цього аромату. Eau Fraiche розроблений для впевнених у собі чоловіків, які звикли жити в розкоші, водночас займають досить активну життєву позицію. Основною перевагою цих парфумів є їхній ненав'язливий аромат, який дає змогу використовувати їх у повсякденному житті.

 

Базові мотиви композиції засновані на поєднанні амбри, мускусу і деревного присмаку. Пікантності "серцю" аромату надають кедр, мускатний горіх і естрагон. Початкові ноти - білий лимон, рожеве дерево і карамболь, здатні подарувати відчуття безмежної розкутості та свободи.

Начальная нота    —   білий лимон, карамбола, рожеве дерево

Конечная нота    —   бурштин, дерево подорожника, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок