Versace Yellow Diamond (Версаче Йеллоу Даймонд)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2694
1 150 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Versace Yellow Diamond (Версаче Йеллоу Даймонд)

Жіночий парфум Yellow Diamond (Йеллоу Даймонд) - повітряний і легкий аромат, створений для ніжних і чуттєвих жінок, яким природа дарувала особливу жіночність.

 

Колекцію кристалів Versace нещодавно поповнив новий унікальний аромат Yellow Diamond (Йеллоу Даймонд), що в перекладі "Жовтий діамант". Своїй появі ці парфуми завдячують самій Донателлі Версаче та її розкішній каблучці з великим жовтим діамантом, саме вона і стала джерелом натхнення при створенні цього аромату. "Дама, яка любить дорогі прикраси, завжди знаходить для себе щось новеньке і цікаве, - каже Донателла, - і навіть звичайні, на перший погляд, діаманти, у такої дами повинні бути унікальними, не схожими на інші. Жовтий діамант неймовірно красивий і ідеальний!" Красу рідкісного жовтого алмазу втілили в собі парфуми Yellow Diamond. Ніжний квітковий аромат призначається для дам, чия справжня краса розкривається подібно до перетворення звичайного кристала на безцінний діамант. Цей аромат для жіночних і витончених леді.

 

Перевтілення аромату відбувається вже з перших ноток, де дивовижним чином переплелися бергамот, неролі, груша і лайм. Блискуча композиція ніжно переливається в легкі повітряні нотки "серця" з мімози, латаття і фрезії, доповнюючи чудове звучання нового діаманта, щоб ніхто не зміг засумніватися в його сяйві.

Начальная нота    —   бергамот, груша, лимон, неролі

Конечная нота    —   амбра, дерево гуаяк, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок