Chanel № 19 Poudre (Шанель 19 Пудре)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1557
950 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Chanel № 19 Poudre (Шанель 19 Пудре)

"Нова інтерпретація аромату № 19 - це творчий і сміливий крок. Композиція об'єднала класичні чіткі зелені ноти з пудровими відтінками ірису ... і новою мускусною гранню. №19 Poudre - шовковистий шепіт, у якому звучить сміливість легендарного акорду".

Дорогоцінна олія ірису, яку отримують з кореня квітки дуже трудомістким шляхом, і яка вважається одним з найдорожчих парфумерних інгредієнтів, є головним компонентом Poudre. А завдяки новітнім технологіям, було витягнуто цікаве звучання білого мускусу, яке красиво прикрасило класичну гармонію культового аромату повітряними півтонами.

Свіже з різкими акцентами відкриття елітних парфумів Chanel № 19 Poudre створюється солодким переплетенням ніжних неролі, швидкоплинних цитрусових нот і зеленим сплеском смол іранського гальбанума, що сяє приглушене, як порівняти з оригіналом, через наявну в сучасній композиції розмитість граней. Витончений і жіночний акорд жасмину делікатно підкреслює м'яке домінування розкішної ноти ірису в "серці" Шанель 19 Пудра.

Особливою елегантною ходою чуттєва квіткова ідилія поступово переходить в основу піраміди, складену з сухих, чистих відтінків коріння ветівера, мускусу і бобів тонка.

Начальная нота    —   апельсин, гальбанум, неролі

Конечная нота    —   боби тонка, ваніль, ветивер

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок