Donna Karan DKNY Be Delicious (Донна Каран Бі Делішес)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2033
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Donna Karan DKNY Be Delicious (Донна Каран Бі Делішес)

Це одночасно безневинний і сексуальний, розсудливий і провокаційний парфум. Він володіє природною чуттєвістю, яка завжди приваблювала чоловіків.

 

Жіночий парфум DKNY Be Delicious, що в перекладі на російську мову означає не що інше, як "бути чудовою", від пані Donna Karan (Донна Каран) - це свіжий, соковитий, зелений аромат, що з'явився на світ із самого серця мегаполісу під назвою Нью-Йорк. Цей аромат ввібрав у себе незрівнянну атмосферу величезного міста з великою кількістю перспектив і можливостей. Це сексуальний, провокаційний, але водночас невинний і розсудливий парфум. Він володіє даром природної чуттєвості, яка привертає чоловіків.

Це літня ароматична композиція, що вражає своєю яскравістю і свіжістю. Цей парфум, напоєний соковитим ароматом стиглих яблук і солодкістю екзотичних квітів, відтіняється запахом благородної деревини. Будь-яку представницю прекрасної статі, оповиту яскравим ароматом DKNY - Be Delicious, чекає незмінне захоплення оточуючих і прекрасний настрій на цілий день. "База" композиції - ароматне яблуко, свіжий огірок, соковитий грейпфрут і п'янка магнолія, запах буде створювати навколо своєї власниці ауру сексуальної привабливості і спрагу спокуси. З ароматом Be Delicious ви поза всякою конкуренцією!

 

Парфуми поміщені у витончений флакон зі скла і металу, що нагадує за кольором і формою зелене яблуко. Власниця цього чудового аромату відчує себе дикою зухвалою амазонкою, що спокушає мільйони чоловічих сердець своєю сексуальністю і красою.

Начальная нота    —   грейпфрут, магнолія

Конечная нота    —   конвалія, троянда, тубероза

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок