Gucci Envy Me 2 (Гуччі Енві Мі 2)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2218
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Gucci Envy Me 2 (Гуччі Енві Мі 2)

Це есенція бажання і пристрасті, настільки приваблива, що ви не зможете встояти перед такою спокусою, сучасний та яскравий, призначений для молодої жінки.

 

Торговий дім Gucci пропонує увазі прекрасних дам жіночий аромат Envy Me 2. Ви вже знайомі з популярним ароматом Envy Me, а тепер познайомтеся з його легшим і свіжішим сіквелом Envy Me 2. Цей чудовий аромат є квінтесенцією всіх таємних жіночих пристрастей. О, не намагайся приховати свої почуття, хай твої таємні бажання здійсняться! Будь господаркою свого життя, а інші нехай тобі заздрять! Адже ти є володаркою чарівного квітково-зеленого аромату Envy Me 2. Оригінальний дизайн флакона відображає ціле «озеленення» аромату: він має такий самий візерунок, що й Envy Me, але тепер не в рожевому кольорі, а в соковитому зеленому!

 

Парфуми під номером 2 – Envy Me 2 – це подвійна порція сексуальності, чуттєвості, чарівності та елегантності. Він побудований на нотах апельсина, магнолії та фіалки, солодощі яким додає «серце» з троянди та геліотропу, а глибини – «база» з пачулі. Це есенція бажання і пристрасті, настільки приваблива, що ви не зможете встояти перед такою спокусою. Сучасний і яскравий, Gucci Envy Me 2 призначений для молодої жінки, яка стежить за модою і обожнює шикарний вигляд.

 

Жіноча чуттєвість у хмарі аромату Envy Me 2 зводиться у ступінь і наділяє володарку парфуму особливим магнетичним шармом. Це чарівна есенція пристрасті та бажання, настільки приваблива, що ви не встоїте перед такою сильною спокусою. Яскравий, сучасний аромат Gucci Envy Me 2 призначений для прекрасних молодих жінок, котрі люблять виглядати шикарно і бути постійно в курсі модних новинок.

Начальная нота    —   апельсин, магнолія, фіалка

Конечная нота    —   ваніль, пачулі, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок