Gucci Flora by Gucci (Гуччі Флора Бай Гуччі)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2219
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci Flora by Gucci (Гуччі Флора Бай Гуччі)

Багатьом дівчатам сподобається запах бурхливої весни, що змінюється влітку, з супутніми їй радістю, веселощами, прекрасним настроєм, бешкетом і навіть витівкою, які так дбайливо зберігаються в неперевершеному ароматі туалетної води Gucci Flora by Gucci.

 

Молоді красуні оцінять цей приголомшливий букет гідно. Туалетна вода, що не залишає за собою гарячий нудотний шлейф, має тонку і тривалу стійкість, яка, подібно до маленького метелика, кружляє і пурхає навколо володарки парфуму. Перелітаючи з однієї квітки на іншу, метелик своїми невагомими крильцями поширює запах цитрусових, насичений південною негоєю і променями жаркого сонця, що змушує оголювати тіло.

 

Білий пишний півонія кличе метелика і дарує йому чуттєвість, наповнену найсміливішими фантазіями. Шикарна троянда та східний красень османтус також готові віддати метелику свої аромати пристрасті та ласки. Вони творять чудеса і змушують метелика підніматися у піднебессі. Пачулі та сандал завершують політ метелика, залишаючи ще довгий час спогади про нього.

Начальная нота    —   Цитрусові|Півонія

Конечная нота    —   пачулі, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок