Gucci Guilty Black Pour Femme (Гуччі Гілті Блек пур Фемм)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2227
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Gucci Guilty Black Pour Femme (Гуччі Гілті Блек пур Фемм)

Туалетна вода для жінок Gucci Guilty Black Pour Femme (Гучі Гілті Блек) - звабливий і пристрасний, яскравий квітково-східний парфум для сміливих жінок.

 

Жіноча туалетна вода Gucci Guilty Black (Гучі Гілті Блек) відкриває новий розділ у таємничій та містичній історії взаємин Gucci Guilty, більш чуттєву, пристрасну та розкуту. Щоб посилити і підкреслити шалену пристрасть, обрано глянсовий чорний колір з червоними та зеленими відблексами на честь знаменитих квітів будинку Gucci. Guilty Black від Gucci (Гілті Блек від Гуччі) – звабливий, яскравий парфум для сміливих жінок, випущений Будинком Gucci у 2013 році та увійшов до групи квітково-східних ароматів. Неймовірно привабливий, темний, провокаційний аромат Guilty Black створений для сміливих і пристрасних натур, що люблять перебувати в центрі уваги, робити необачні вчинки, які живуть насиченим життям.

 

Жіночий аромат Gucci Guilty Black відкривається потужною хвилею червоних ягід у поєднанні із пряними акордами рожевого перцю. Середні відтінки стиглої малини та соковитого персика гармонійно поєднуються з жіночністю та ніжністю лілії та фіалки. Заключні відтінки пачулі та амбри надають жіночності та впевненості. Аромат Guilty Black буде доречний увечері, в холодну пору року, у поєднанні з розкішною сукнею. Ідеально для побачення.

Начальная нота    —   червоні фрукти, рожевий перець

Конечная нота    —   амбра, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок