Issey Miyake L'eau D'issey (Іссей Міяке Ле Діссей)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2310
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Issey Miyake L'eau D'issey (Іссей Міяке Ле Діссей)

Issey Miyake L'eau D'issey - таку колоритну назву, співзвучну імені японського модельєра Issey Miyake, отримали парфуми, які зараз мають всесвітню популярність і популярність серед представниць прекрасної статі. Для того щоб краще зрозуміти характер цих без перебільшення чудових парфумів, варто відзначити той факт, що їхній творець має японське походження, хоча створювати свої геніальні творіння йому довелося в найбільш парфумерній країні світу - Франції. Безумовно, змішання культурних традицій двох великих народів, що мають найглибші традиції, знайшло свій відгомін у таємничому і неповторному парфумі Issey Miyake L'eau D'issey.

 

У цьому запаху простежується незриме поєднання філософії азіатської країни і космополітизму, характерного країні, яка впродовж багатьох століть є законодавицею моди, зокрема й моди на хороший елітний жіночий парфум. Саме поєднання різних за світоглядом і технікою отримання ароматних інгредієнтів запахів є основоположним фактором, який став причиною неймовірної популярності цих цікавих парфумів з моменту їхньої появи 1992 року і до теперішнього часу. Витончена ароматна композиція Issey Miyake L'eau D'issey приховує в собі нотки чуттєвості та вишуканої краси, вона виткана зі свіжих акордів лотоса, чарівності фрезії, романтичності цикламена і ніжних ноток такої знайомої конвалії. Десь у глибині композиції чути відгомони півонії, і ледь вловимі акорди гвоздики. Усе це буйство квіткових ароматів і барв на тілі жінки розкривається як небаченої краси екзотична квітка з першими променями літнього сонця. Хоча завершується ця ароматна ейфорія класичною східною мелодією, зібраною з сандалу, мускусу, кедра та амбри.

 

Навіть флакончик із матового скла, закритий стильною золотою кришечкою та пакувальна коробочка вирізняються ексклюзивним художнім оформленням. Уже з першого погляду стає зрозуміло, що Issey Miyake L'eau D'issey - це дорогі розкішні жіночі парфуми, які дарують їхній власниці беззастережну владу над чоловіками.

Начальная нота    —   диня, лотос, фрезія, цикламен

Конечная нота    —   амбра, кедр, мускус, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок