Lacoste Pour Femme (Лакост пур Фемм)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2384
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Lacoste Pour Femme (Лакост пур Фемм)

Lacoste pour Femme (Лакост пур Фем) - прекрасний жіночний аромат, який заряджає енергією і піднімає настрій. Це сучасне виразне творіння, яке пробуджує жіночу щиру безпосередність.

 

Верхні ноти ямайського перцю і пурпурової фрезії виражають чарівність бути просто жінкою і справжню енергію, яка виходить від кожного моменту життя. "Серце" побудоване навколо нот чудового і на рідкість жіночного аромату іранського жасмину, злегка відтіненого акордами білого геліотропа, гібіскуса і болгарської троянди. Важкі і привабливі, глибокі відтінки гімалайського кедра і сандалового дерева надають шлейфу Lacoste pour femme дивовижну чуттєвість та інтимність. Незабутній обволікаючий аромат ладану привносить якийсь містичний елемент, а унікальна нота "оксамитова шкіра" огортає і збуджує своєю м'якістю, яка нагадує дотик до жіночої шкіри.

 

Аромат Lacoste pour Femme створює неповторну казку - романтичну, захопливу, захопливу, захопливу, чарівну. Жінка тут і ямайська принцеса - ніжна, чуттєва, вольова; і полонянка - пристрасна, зваблива, здатна поставити перед собою на коліна навіть турецького падишаха; і лісова мавка - загадкова, чарівна, таємнича. У кожної іпостасі свої принципи, життєві цілі та мрії, але є одне, що об'єднує їх у єдине ціле - це свобода мислити, свобода творити і любити.

 

Жінка від Lacoste pour Femme - цариця світу, яка поєднала в собі неординарність ямайського перцю, екзотичність пурпурової фрезії, повітряне зіставлення запашного жасмину, гібіскуса й болгарської троянди, лісові пахощі кедра й ладану, а також свободу, що промовляє в запаху сандалу.

 

Аромат Lacoste pour Femme - відчуйте свободу!

Начальная нота    —   перець, фрезія

Конечная нота    —   кедр, шкіра, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок