Marc Jacobs Daisy (Марк Якобс Дейзі)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2452
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Marc Jacobs Daisy (Марк Якобс Дейзі)

Хто не мріє незмінно відчувати глибокий дух пронизливої свободи, що переважає над усіма іншими віяннями сучасності? На думку авторів елітної парфумерії, таке бажання найяскравіше виражене у молодих жінок, які прагнуть перетворити своє життя на нескінченну пригоду. Щоб не залишати юних спокусниць без подібного задоволення, і був випущений чарівний Marc Jacobs Daisy, випущений у 2007 році. Дивовижний секрет магічної привабливості Marc Jacobs Daisy закладений у самобутній текстурі парфумерного букета елітарного характеру. Поєднання квіткових і фруктових елементів не завадило майстрам ароматного ремесла наділити своє дітище зеленими мотивами, що асоціюються з вічною вільною і бажаною привабливістю.

 

Не дивно, що композиція з елегантним звучанням здатна породити в серці кожної представниці прекрасної статі натхненні емоції та потяг до незабутніх пригод загалом, повну свободу буття. Натхненність виконання Marc Jacobs Daisy переводить ці парфуми в розряд унікальних туалетних вод. Композиція подобається і молодим дівчатам, які тільки починають робити перші кроки на нелегкій ниві самореалізації, і впевненим у собі спокусницям, втомленим від надто важких і одноманітних вражень, які вирішили хоч якось урізноманітнити своє емоційне життя. Квітково-фруктова філософія привабливого жіночного аромату відбилася в оригінальному флаконі парфумів. Весняні емоції та сплески позитивного настрою передані золотистим кольором ароматної рідини, а просту посудину з дорогого скла вінчає помпезна кришечка з квітами, які розпустилися.

 

Незабутній букет під назвою Marc Jacobs Daisy стане найкращим подарунком для ніжної спокусниці, готової розпуститися назустріч першим променям сонця, що сходить. Не пропустіть можливість відчути на собі привабливість цієї літньої феєрії якнайшвидше, і вам, напевно, відкриються нові сторони власного світосприйняття, які дадуть змогу любити й бути коханою з новою силою.

Начальная нота    —   грейпфрут, полуниця, листя фіалки

Конечная нота    —   ваніль, деревина, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок