Salvatore Ferragamo Signorina (Сальваторе Феррагамо Синьйорина)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2618
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Salvatore Ferragamo Signorina (Сальваторе Феррагамо Синьйорина)

Туалетна вода Salvatore Ferragamo Signorina надихає і вражає своїм квітковим букетом. Від жінки завжди пахне так, ніби вона щойно побувала в божественному саду і повністю просочилася запашними, натуральними ефірами.

 

Парфуми Salvatore Ferragamo Signorina мають мільйони прихильників, адже їхні звабливі та чарівні ноти насичують ейфорією, радістю та любов'ю. Аромат, придуманий італійськими парфумерами, повністю відображає кокетство і невимушеність гарячої нації.

 

Туалетна вода Salvatore Ferragamo Signorina диктує особливий спосіб життя своїй власниці - успішний, шикарний і насичений. Жінка з таким ароматом не звикла підкорятися загальноприйнятим принципам, вона вільна і впевнена, завжди діє за власними правилами.

 

Квітковий ансамбль, закладений в основу парфуму Salvatore Ferragamo Signorina, обволікає свідомість і завойовує увагу. Оксамитова, стійка і чуттєва туалетна вода настільки універсальна, що підійде для різних заходів. З Salvatore Ferragamo Signorina - ви завжди відчуваєте себе оригінальною, чарівною і спокусливою!

Начальная нота    —   грейпфрут, лічі

Конечная нота    —   молочний коктейль, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок