Sergio Tacchini Donna (Серджіо Тачіні Донна)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2623
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Sergio Tacchini Donna (Серджіо Тачіні Донна)

Легкий і свіжий аромат Sergio Tacchini Donna був створений в 1998. Цей неповторний аромат був спеціально підготовлений для активних і життєрадісних жінок. Молоді рухливі дівчата, які люблять заняття спортом, ведуть активний спосіб життя, гідно оцінили аромат квіткової свіжості. Дуже тонкі і прозорі нотки бергамота, водної лілії і лотоса надзвичайно м'яко переплітаються з наповненням з ніжного жасмину і конвалії. Базові ноти цього загадкового аромату - амбра, мускус, сандал, чудово поєднуються з водно-цитрусовими акордами. Аромат, який створений для молодих спортивних дівчат, підтримує легкий і невимушений образ.

 

Sergio Tacchini Donna зустрічає відтінками ананаса, моря і прохолоди. Пишність композиції, що поєднує аромати абсолютно різного походження - від фруктових до морських, підкреслює неповторний швидкоплинний присмак свободи та руху. Найчистіший аромат свіжості, який так необхідний молодим рухомим дівчатам, був вигаданий майже два десятки років тому, проте досі не втратив своєї актуальності. Дівочий романтизм, притаманний молодості, елегантність молодої дівчини, в якій ще горить вогник безтурботності та нерозсудливості, дуже точно відбивається в яскравих нотках морського бризу й екзотичних рослин.

 

Sergio Tacchini Donna - це молодість, перше кохання і перші переживання. Змішане почуття радості і тривоги, яке дуже точно розкриває аромат жасмину і ванілі, зігріває і додає впевненості молодій дівчині. Шикарний жіночний образ, який малює аромат екзотичних фруктів і диких квітів. Дівчина, яка прагне пізнати всі принади дорослого життя, перше кохання і перші одкровення - образ солодощі ванілі і теплота сандалу. Створити жіночий образ за допомогою ароматів міг тільки істинний поціновувач жіночої краси, мабуть, тому понад двадцять років не згасає вогник цього божественного нектару. Sergio Tacchini Donna - неповторний аромат для всіх представниць прекрасної статі. Тільки жінка, незалежно від віку, може бути завжди тендітною і чарівною, слабкою та імпульсивною. Жінка завжди робить вибір за велінням свого серця, саме тому цей аромат для справжніх жінок. Тільки він наповнює душу і серце теплом і любов'ю, так необхідні прекрасним дамам.

Начальная нота    —   кавун, водна свіжість, диня, морські ноти, озон, фруктові ноти

Конечная нота    —   мускус, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок