Tom Ford Black Orchid (Том Форд Блек Орчид)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2550
2 650 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Tom Ford Black Orchid (Том Форд Блек Орчид)

Таємнича чорна орхідея повністю відповідає однойменному аромату Tom Ford Black Orchid. Томний, загадковий і пристрасний, парфум полюбився своїм шанувальникам відразу ж після своєї появи в магазинах у 2006 році. Численні критики і знавці світу парфумерії одноголосно зійшлися на думці, що Tom Ford Black Orchid - це більше, ніж просто аромат. Це - образи, думки і мрії, це - пристрасть, що ніколи не перетворюється на буденність, це - палючі поцілунки і нескінченні історії кохання.

 

Tom Ford Black Orchid став першим самостійним релізом від Тома Форда і став об'єктом пильної уваги ще задовго до появи його у відкритому продажу. "Цей парфум ніколи не буде запахом, що приївся всім", - сказав творець парфумів, а тому їхню рекламну компанію він контролював особисто.

 

Мало хто знає, що в парфумах насправді присутній аромат чорної орхідеї, витягнутий за допомогою спеціальних складних технологій. Як і рідкісна, ексклюзивна квітка, Tom Ford Black Orchid здобув славу унікального і неповторного аромату.

 

Творець парфумів Том Форд зізнається, що саме досконалість, елегантна розкіш чорної орхідеї підштовхнули його до створення цих парфумів.

 

Провокаційний, сексуальний і такий, що притягує, Tom Ford Black Orchid підкреслює неординарність і пристрасність своєї власниці, додає в її образ таємничості та привабливості. Жінка Black Orchid - фатальна богиня, біля ніг якої лежить весь світ. Вона грає з серцями чоловіків, як з улюбленою іграшкою, не боячись будь-якої миті відкласти її вбік і вибрати іншу. Вона - підступна спокусниця, яскрава зірка, іскра, що спалахнула, єдина ніч, яка запам'ятається на все життя.

Флакон парфуму, що вже став легендарним, виконаний у вишуканому стилі арт-деко з рифленого вугільного скла, прикрашеного золотистою смужкою.

Начальная нота    —   бергамот, іланг-іланг, чорна смородина

Конечная нота    —   ваніль, ветивер, пачулі, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок