Yves Saint Laurent L'Homme Sport (Ів Сент Лоран ЕльХом Спорт)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2720
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Yves Saint Laurent L'Homme Sport (Ів Сент Лоран ЕльХом Спорт)

2014 рік знаменує початок нової ери чоловічих ароматів Yves Saint Laurent для шукачів пригод і любителів азарту. Новий чоловічий аромат L`Homme Sport від Yves Saint Laurent - це втілення мужності, що об'єднала енергетику і стиль, незламну міць і елегантність, рух уперед і захват досягнень, свіжість і глибину.

 

Новий аромат L`Homme Sport, яскравий і сміливий, демонструє новий погляд на фірмові ноти деревної свіжості. Цей новий аромат, створений творчим дуетом Анн Фліпо (Anne Flipo), авторки оригінального аромату L'Homme 2006 року, і Джульєтти Карагезоглу (Juliette Karagueuzoglou) ("Міжнародні аромати і парфумерія"), уникає м'якої свіжості - вона була б помилкою. Навпаки, творці по-новому подивилися на класичний характер компонентів, додавши акорд бергамотового альдегіду, який розкривається при нанесенні на шкіру - гострий аромат, що має яскраву мужність. Вибух нестримної свіжості.

 

Альдегіди, які відіграють головну роль у формулі нового аромату, мають гострі, металеві відтінки, що дає їм змогу викликати миттєве та зрозуміле відчуття свіжості. У поєднанні з поколюючими нотами бергамота й акордом вербени відчуття свіжості стає ще більш прямолінійним, як вибух адреналіну в крові. У самому серці відчувається подих кардамону, що контрастує з краплею пряної есенції елемі. Деревний амбровий шлейф активізується на шкірі завдяки нотам кедра і силі ультрачуттєвої ноти AmberXtreme.

Начальная нота    —   альдегіди, бергамот, вербена

Конечная нота    —   амбра, білий кедр

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок