Christian Dior Miss Dior (Cherie) Eau De Toilette

Відкласти
Порівняти
Артикул:2817
4 300 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Miss Dior (Cherie) Eau De Toilette тестер Christian Dior Miss Dior (Cherie) Eau De Toilette 

Дорогі пані, чи любите ви отримувати в подарунок вишукані квіткові букети? Ще б пак, адже квіти - це найкращі друзі жінок, після діамантів, звісно, - відповісте ви. У такому разі прийміть скромну квіткову композицію від Christian Dior. Її назва - Miss Dior Eau De Toilette, і складається вона з найніжніших і найароматніших весняних рослин. Яскравою стрічкою, що прикрашає цей твір, стають ледве чутні шипрові нариси. 

 

На початку букета знаходиться олія неролі, яка першою пробирається у вашу уяву. Центр композиції вдало складений з величної турецької та болгарської троянди. Їхні довгі ніжки, гострі шипи та запашні пелюстки символізують елегантність і розкіш. Завершенням твору є індонезійські пачулі. 

П'янкий і незабутній.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   неролі

Конечная нота    —   пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок